top

oor meer informatie over onze vereniging of een lidmaatschap kunt u altijd contact opnemen met onze voorzitter of secretariaat. Voor problemen en/of fouten op de website neemt u contact op met onze webmaster.


Voorzitter
Theo Voorbij
e-mail: voorzitter@eemschutterswedstrijdhv.nl


grotere kaart weergeven
Secretaris
Jeannette Voorbij
e-mail: secretaris@eemschutterswedstrijdhv.nl
Penningmeester
Jeannette Voorbij
e-mail: penningmeester@eemschutterswedstrijdhv.nl
Jeugdzaken
Cheyenne Voorbij
e-mail: jeugdzaken@eemschutterswedstrijdhv.nl
Webmaster
Theo Voorbij
e-mail: webmaster@eemschutterswedstrijdhv.nl
Bestuur
e-mail: bestuur@eemschutterswedstrijdhv.nl
Locatie vereniging:
Eemschutters Wedstrijd HV
Eemweg 2c
3764 DG Soest
Postadres:
Eemschutters Wedstrijd HV
p/a Soesterengweg 17
3764 TLSoest
Openingstijden:
zondag
dinsdag
vrijdag
zaterdag*
10:30 u. - 14:00 u.
19:00 u. - 23:00 u.
19:00 u. - 23:00 u.
08:45 u. - 10:30 u.
* jeugdtraining

N.B. iedere 3e zondag van de maand
10:00 u. - 13:00 u. i.v.m. Gemshoorn