top
 
 
 

Prijzenkast


mdat in sommige categorieën niet altijd voldoende deelnemers inschrijven kan het soms voorkomen dat bijv. dames worden ingedeeld bij de heren e.d. (mix). Dit komt dan tot uiting bij “klasse”. Door een krappe of mindere bezetting kan het zijn dat er niet altijd prijzen zijn voor de beste drie deelnemers. Hierdoor zijn sommige 2e en 3e plaatsen niet op deze lijst geplaatst. Op deze lijst staan alleen de winnaars van fysieke prijzen.


2018

Datum: Prijs: Schutter: Klasse: Toernooi: Plaats:
15-07-2018 Martin van der Kroef heren longbow master Handboog Vereniging Concordia Sint-Oedenrode
15-07-2018 Veronica Westdorp dames historisch master Handboog Vereniging Concordia Sint-Oedenrode
27-05-2018 Martin van der Kroef heren longbow 3D Sint Bernardus Bergeijk
21-04-2018 Veronica Westdorp dames historisch 3D Sagitta et Arcus Wierden
14-04-2018 Martin van der Kroef klasse 1 longbow Rayonkampioenschap 25m1p Purmerend
18-02-2018 Team 2 recurve ereklasse recurve Rayonkampioenschap teams HBSA Almere
04-02-2018 Team 3 longbow klasse 2 longbow Rayonkampioenschap teams Pijlsnel Landsmeer
04-02-2018 Anton Bunschoten klasse 2 recurve Rayonkampioenschap HBSA Almere
 


2017

Datum: Prijs: Schutter: Klasse: Toernooi: Plaats:
11-12-2017 Jalmar Verbraak klasse 1 junioren recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2017 Cheyenne Voorbij klasse 1 junioren recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2017 Marc van den Biggelaar klasse 2 longbow Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2017 Martin van der Kroef klasse 1 longbow Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-06-2017 Jeannette Voorbij dames master recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
11-06-2017 Cheyenne Voorbij mixed junioren recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
25-05-2017 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde L'union fait la force Roosendaal
07-05-2017 Martin van der Kroef heren traditioneel Veldwedstrijd HBSV 't Trefpunt Tienray
07-05-2017 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
05-03-2017 Mike Kemp klasse 2 barebow Bondskampioenschap HBSA Almere
05-03-2017 Myrthe Bunschoten klasse 2 recurve Bondskampioenschap De Rozenjagers Eerde
19-02-2017 Jalmar Verbraak heren cadet recurve Jeugd FITA AHV Centaur Amersfoort
12-02-2017 Team 2 recurve teams A klasse recurve Rayonkampioenschap teams Pijlsnel Landsmeer
05-02-2017 Mike Kemp klasse 2 barebow Rayonkampioenschap Pijlsnel Landsmeer
 


2016

Datum: Prijs: Schutter: Klasse: Toernooi: Plaats:
11-12-2016 Cheyenne Voorbij junior klasse 1 recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2016 Mike Kemp klasse 2 barebow Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2016 Marc van den Biggelaar klasse 2 longbow Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2016 Myrthe Bunschoten klasse 2 recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
11-12-2016 Jalmar Verbraak cadet klasse 1 recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
04-12-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve FITA 2x 18 Handboogschutterij Czaar Peter Zaandam
20-11-2016 Myrthe Bunschoten dames recurve FITA 2x 18 Rozenjacht Baarschot Baarschot
23-10-2016 Myrthe Huis in 't Veld dames recurve FITA 2x18 + finalerondes AHV Centaur Amersfoort
27-08-2016 Team Recurve Ludo Mathijsen wisselbeker 900 Ronde Essense Lange Afstand Schutters Essen, BE
27-08-2016 Team Recurve hoogste 3 scores recurve 900 Ronde Essense Lange Afstand Schutters Essen, BE
27-08-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde Overall 2016 Essen, BE
27-08-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde Essense Lange Afstand Schutters Essen, BE
27-08-2016 Jeannette Voorbij dames master recurve 900 Ronde Essense Lange Afstand Schutters Essen, BE
08-08-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve Dubbele 1440 Ronde, Landmans Unie Schijndel
08-08-2016 Myrthe Huis in 't Veld dames recurve Dubbele 1440 Ronde, Landmans Unie Schijndel
03-07-2016 Team Recurve hoogste 3 scores recurve 900 Ronde X Archery Team Wuustwezel, BE
03-07-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde X Archery Team Wuustwezel, BE
03-07-2016 Jalmar Verbraak heren junior recurve 900 Ronde X Archery Team Wuustwezel, BE
26-06-2016 Martin van der Kroef traditioneel mix Lakota Trophy HKS Zoetermeer Zoetermeer
12-06-2016 Jeannette Voorbij dames master recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
12-06-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-05-2016 Theo Voorbij master mix recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-05-2016 Jeannette Voorbij master mix recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-05-2016 Jalmar Verbraak heren junior recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
05-05-2016 Team Recurve hoogste 3 scores recurve 900 Ronde L'union fait la force Roosendaal
05-05-2016 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde L'union fait la force Roosendaal

06-03-2016

Michel Verbraak 4e klasse recurve Bondskampioenschap De Zwartmikkers Middelbeers
21-02-2016 Jalmar Verbraak heren cadet recurve Jeugd FITA 2x18 AHV Centaur Amersfoort
14-02-2016 Team 2 Recurve teams A klasse recurve Rayonkampioenschap teams Landsmeer
17-01-2016 Cheyenne Voorbij junior mix recurve FITA 2x18 H.S.V. Gravin Jacoba van Beieren Gouda
 


2015

Datum: Prijs: Schutter: Klasse: Toernooi: Plaats:
13-12-2015 Mike Kemp klasse 2 barebow Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
25-10-2015 Myrthe Huis in 't Veld dames recurve FITA 2x18 AHV Centaur Amersfoort
22-08-2015 Jeannette Voorbij dames recurve 900 Ronde Overall 2015 Essen, BE
22-08-2015 Jeannette Voorbij dames recurve 900 Ronde Essense Lange Afstand Schutters Essen, BE
11-07-2015 Cheyenne Voorbij dames cadet recurve Jeugd FITA Landmans Unie Schijndel
28-06-2015 Jeannette Voorbij dames recurve 900 Ronde X Archery Team Wuustwezel, BE
28-06-2015 Alwin Beekman junior mix compound 900 Ronde X Archery Team Wuustwezel, BE
14-06-2015 Cheyenne Voorbij dames cadet recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
14-06-2015 Jeannette Voorbij dames recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
14-05-2015 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde L'union fait la force Roosendaal
03-05-2015 Jeannette Voorbij dames recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
03-05-2015 Cheyenne Voorbij dames junior recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
01-02-2015 Jeannette Voorbij 3e klasse recurve Rayonkampioenschap HBS Pijlsnel Landsmeer
04-01-2015 Cheyenne Voorbij dames cadet recurve FITA 2x18 HBS Ons Genoegen Ysselsteyn
04-01-2015 Theo Voorbij heren master recurve FITA 2x18 HBS Ons Genoegen Ysselsteyn
 


2014

Datum: Prijs: Schutter: Klasse: Toernooi: Plaats:
14-12-2014 Theo Voorbij klasse 2 recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
14-12-2014 Cheyenne Voorbij cadet klasse 1 recurve Regiocompetitie Regio 102 n.v.t.
07-12-2014 Cheyenne Voorbij dames cadet recurve FITA 2x18 Handboogschutterij Czaar Peter Zaandam
07-12-2014 Theo Voorbij heren recurve FITA 2x 18 Handboogschutterij Czaar Peter Zaandam
12-10-2014 Theo Voorbij heren master recurve FITA 2x18 De Zwartmikkers Middelbeers
15-06-2014 Jeannette Voorbij dames recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-06-2014 Cheyenne Voorbij dames cadet recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-06-2014 Jalmar Verbraak heren cadet recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
15-06-2014 Theo Voorbij heren master recurve Ulvenhoutse Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
29-05-2014 Alwin Beekman junior compound 900 Ronde L'union fait la force Roosendaal
04-05-2014 Jalmar Verbraak junior debutant recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié (80 cm blazoen) Ulvenhout
04-05-2014 Jeannette Voorbij dames recurve 900 Ronde Alliance d'Amitié Ulvenhout
30-03-2014 Cheyenne Voorbij cadet mix recurve FITA 2x18 H.S.V. Gravin Jacoba van Beieren Gouda
30-03-2014 Theo Voorbij heren master recurve FITA 2x18 H.S.V. Gravin Jacoba van Beieren Gouda
13-02-2014 Oprichting Eemschutters Wedstrijd HV